Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Śmieciobranie na Lisińcu i w Szarlejce

14/05/2022 godz. 11:00 - 14:00

Bezpłatnie
Sprzątanie

Lubisz spacery po lesie? My też. Można podczas nich podziwiać piękno przyrody i cieszyć się dźwiękami lasu. Niestety, oprócz tego czym cieszy nas natura, w lesie spotkać można różnego rodzaju porzucone przez człowieka śmieci. Wciąż nas zaskakuje, co ludzie potrafią zostawić w lesie.

Toastmasters Częstochowa, Fundacja Rething i Grupa Elanex zapraszają na wspólne sprzątanie pięknego obszaru Lisińca i Szarlejki nazywanego „Doliną Kocinki i wzgórza Bory”.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 14 maja. Zaczynamy o godzinie 11.00. Spotykamy się w miejscu gdzie kończy się parking przy Cmentarzu Komunalnym i zaczyna obszar leśny (Koniec ulicy Radomskiej). Mapkę miejsca dodamy w dyskusji wydarzenia – zapraszamy Cię, byś wziął w nim udział.

Zapewniamy worki i rękawiczki do sprzątania, a dla dzieci czekają ciekawe upominki. Potrzebujemy tylko Twojej obecności 🙂

Zadbajmy o ten piękny obszar natury razem, by cieszył nasze oczy podczas rodzinnych lub samotnych spacerów. Natura nie obroni się przed śmieciami sama. Musimy jej pomóc.

Jeżeli masz pytania napisz do nas: toastmastersczwa@gmail.com
biuro@fundacjarething.pl
grupa.elanex@gmail.com

Szczegóły

Data:
14/05/2022
Godzina:
11:00 - 14:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/666360201136828

Organizatorzy

Fundacja Rething
Grupa Elanex
Toastmasters Częstochowa

Miejsce wydarzenia

Wzgórza Bory, Źródlisko Szarlejki i Białki
Radomska 117
Częstochowa, Śląski 42-210 Poland
+ Google Map