• To wydarzenie minęło.

Piknik sąsiedzki “Przystanek Warta”

27 sierpnia godz. 16:00 - 19:30

Piknik
Tegoroczny piknik sąsiedzki „Przystanek Warta” odbędzie się z mocnym lokalnym akcentem.
Hasło tegorocznej imprezy „Warta uwagi warta” mocno podkreśla walory Starego Miasta – rzekę Wartę, przemysł i rozwój Częstochowy, ekologię i edukację. Zapraszamy 27 sierpnia 2021 roku na teren Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych przy ulicy Targowej 29. Impreza rozpocznie się o godzinie 16.00, wstęp wolny.
Organizatorem jest Fundacja Chrześcijańska “Adullam” przy współpracy Partnerstwa na Rzecz Aktywności Lokalnej „Stare Miasto – Nowe Życie”, działającego aktywnie od 2013 roku. Piknik powstaje z inicjatywy Fundacji Chrześcijańskiej „Adullam”, która podejmuje działania z zakresu organizowania społeczności lokalnej w najstarszej dzielnicy naszego miasta. W tym roku piknik został dofinansowany ze środków budżetu obywatelskiego.
Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk oraz Związek Przedsiębiorców i Pracodawców – Częstochowa.

Data:
27 sierpnia