Zgodnie z przepisami art. 22.2 ustawy 34/2002. „Dostawcy usług mogą korzystać z urządzeń do przechowywania i wyszukiwania danych na urządzeniach końcowych odbiorców, pod warunkiem że wyrazili zgodę po otrzymaniu jasnych i pełnych informacji na temat ich wykorzystania, w szczególności na temat cele przetwarzania danych zgodnie z przepisami ustawy organicznej 15/1999 z dnia 13 grudnia o ochronie danych osobowych ”.

Dotyczy to zwłaszcza przypadków, w których ta strona internetowa zawiera zintegrowane elementy: teksty, dokumenty, obrazy lub krótkie filmy, które są przechowywane gdzie indziej, ale są wyświetlane na naszej stronie internetowej.

Użytkownik może swobodnie decydować o implementacji lub nie na swoim twardym dysku plików cookie używanych na https://fundacjarething.pl W tym sensie użytkownik może skonfigurować swoją przeglądarkę tak, aby domyślnie akceptowała lub odrzucała wszystkie pliki cookie lub aby otrzymywała powiadamiaj na ekranie o odbiorze każdego pliku cookie i decyduj w tym czasie o jego wdrożeniu lub nie na dysku twardym. W tym celu zalecamy zapoznanie się z sekcją pomocy przeglądarki, aby dowiedzieć się, jak zmienić aktualnie używane ustawienia. Nawet jeśli Użytkownik skonfiguruje swoją przeglądarkę, aby odrzucała wszystkie pliki cookie lub wyraźnie odrzucała pliki cookie z https://fundacjarething.pl, możesz przeglądać Portal z tą jedyną wadą, że nie jest w stanie korzystać z funkcjonalności Portalu, która wymaga instalacji dowolnego z nich im. W każdym przypadku Użytkownik może usunąć pliki cookie wszczepione na jego dysku twardym w dowolnym momencie, postępując zgodnie z procedurą określoną w sekcji pomocy jego przeglądarki, którą szczegółowo opiszemy później.

• Spraw, aby ta strona działała poprawnie
  • Nie musisz się logować za każdym razem, gdy odwiedzasz tę stronę
  • Zapamiętaj swoje ustawienia podczas wizyt i pomiędzy nimi
  • Pozwala oglądać filmy
  • Popraw szybkość / bezpieczeństwo witryny
  • Że możesz udostępniać strony w sieciach społecznościowych
  • Ciągle ulepszaj tę stronę
  • Wyświetlaj reklamy w oparciu o Twoje nawyki przeglądania
  • Zbieraj dane osobowe (bez Twojej wyraźnej zgody)
  • Zbieraj poufne informacje (bez Twojej wyraźnej zgody)
  • Udostępniaj dane osobowe osobom trzecim

Ta strona, podobnie jak większość stron internetowych, zawiera funkcje zapewniane przez strony trzecie.

Nowe projekty lub usługi innych firm są również regularnie testowane pod kątem rekomendacji i raportów.

Te generowane przez usługi analityczne, w szczególności Google Analytics, aby pomóc stronie przeanalizować korzystanie przez użytkowników z witryny i poprawić jej użyteczność, ale w żadnym wypadku nie są one powiązane z danymi, które mogłyby zidentyfikować użytkownika.

Google Analytics to usługa analizy internetowej świadczona przez Google, Inc., firmę Delaware, której główna siedziba znajduje się pod adresem 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View (Kalifornia), CA 94043, Stany Zjednoczone („Google”).

NAZWACZAS TRWANIACEL
Propia:Caduca al finalizarAlmacenan
Sesiónsesióninformación del usuario y sus sesiones para mejorar la
  experiencia de usuario
tve_leads_unique
Terceros2 años aSe usa para
  Analytics. Más
_ga información
Terceros10 minutosSe usa para saber el
 Más
_gatinformación
  manualmente, volverá a establecerse en la siguiente visita
  utiliza para determinar visitantes únicos a nuestro sitio y
  es actualizada con cada página vista. Además esta
  tanto la validez de la misma como su accesibilidad como una medida
  de seguridad adicional. Más
  información
persistentecada actualizaciónutiliza para establecer y continuar una sesión de usuario
  en nuestro sitio. Cuando un usuario visita una página en
__utmb nuestro sitio, el código de Google Analytics intenta
  una nueva. Cada vez que el usuario visita una página
  de esa forma continúa encontrar una sesión única
  deja de visitas nuestro sitio por un período de 30 minutos.
  Más
Terceros2 años desdeGuarda preferencias
persistentesu instalaciónde usuario y otra información de los servicios de Google
  que tiene el usuario. Más
APISID, HSID, NID, información
SAPISID, SID, SSID
TercerosDe sesiónHistoricamente, esta
 debía establecer una nueva sesión al usuario. Hoy en
__utmtdía no se utiliza pero sigue aquí para mantener
 compatibilidad hacia atrás con el código de
 theurchin.js y ga.js. Más
 información
persistenteactualizacióninformación de referencias utilizadas por el visitante para
  llegar a nuestro sitio, ya sea de forma directa, un link de
__utmz referencia, una búsqueda web o una campaña de
  publicidad o por email. Se utiliza para calcular el tráfico
  proviniente de buscadores web, campañas de marketing y
  cada vista de página. Más
  información
persistentese utiliza para anular las restricciones de seguridad basadas en
 la dirección IP del visitante está viniendo. Más
__cfduidinformación
TercerosCaduca al finalizarSe usa para
persistentela sesióndiferenciar los usuarios a los que se les ha mostrado alguna
  funcionalidad de Sumome. Más
__smToken información
PropiaCaduca al finalizarAlmacena información
 la sesióndel usuario y sus sesiones para mejorar la experiencia de usuario.
__smVID
la sesiónfuncionalidades de Twitter.
 la sesiónMás
__stripe_mid información
Terceros90 díasSe utiliza para
persistenteregistrar que un dispositivo o un navegador iniciaron sesión